Rybáři zvou na ples do Zbilid, slibují překvapení

Publikováno 18. 2. 2017, 10.09 h
Titulní fotografie: Rybáři zvou na ples do Zbilid, slibují překvapení

Rybáři ve Zbilidech v sobotu 25. února vymění udice za společenské ošacení. V kulturním domě totiž od 20 hodin pořádají už svůj v pořadí druhý ples. Předseda spolku Pavel Komzák za celý pořadatelský tým předesílá, že ples bude navazovat na svou loňskou premiéru.

 

„Vycházíme z toho, jaké jsme zaznamenali ohlasy loni, které byly veskrze pozitivní. Je potřeba říct, že i letošní Rybářský ples ve Zbilidech bude v rockovějším duchu,“ dodává s tím, že návštěvníci se mohou těšit i na překvapení.

„Jen prozradím, že půjde o dvě taneční vystoupení. Konkrétnější být nemůžu a vlastně ani nechci,“ zůstává tajemný. K dispozici bude i bohatá tombola, kde bude ve výherních obálkách 200 vedlejších cen a do hlavního půlnočního slosování jde pětice hlavních výher. Šťastlivci se mohou těšit například na zážitkové poukazy.

O tom, že se ples ve Zbilidech ponese v tradičním duchu plesů Komzák dokládá kapelou S.A.M. rock, která bude hudebně provázet celým večerem. Pro zájemce bude připraveno, stejně jako loni, také jídlo, a to v podobě uzeného pstruha a kančího guláše.

Vstupenky na ples jsou stále v prodeji, a to za symbolickou cenu 100 korun. Rezervace lze provést na telefonním čísle 776 25 27 14 u pana Luboše Mopilse.