Setkání rodáků a přátel: Máme přehled toho, co se bude dít

Publikováno 24. 8. 2017, 23.12 h
Titulní fotografie: Setkání rodáků a přátel: Máme přehled toho, co se bude dít

Historicky první Setkání rodáků a přátel obce Zbilidy se nezadržitelně blíží. V sobotu 26. srpna se do kulturního domu ve Zbilidech sejde na 160 účastníků. Přinášíme vám přehled toho nejdůležitějšího.

Program celého odpoledne začne oficiálně sice až ve 14 hodin, ale už o hodinu dříve bude probíhat potřebná registrace jednotlivých účastníků. K tomu, aby vše probíhalo jako „po másle“, a vy jste si poslední srpnové sobotní odpoledne užili na maximum, vám přinášíme seznam nejdůležitějších organizačních pokynů.

PARKOVÁNÍ

Počítejte, prosím s tím, že podle odhadů pořadatelů se na akci sjedou účastníci řádově desítkami automobilů. Proto je maximálně důležité dbát pokynů organizátorů, kteří budou dohlížet na odstavování jednotlivých vozů.

Parkovat se bude na plochách v bezprostředním okolí kulturního domu. V samém centru obce ale kapacita pro odstavení auta není nafukovací, proto je důležité dbát pokynů členů ZBILIDY TEAM.

REGISTRACE

Bude probíhat těsně před vstupem do kulturního domu. Členové pořadatelského týmu vás zaregistrují, předají poukázky na oběd, zákusek, kávu a večeři a vy budete moci pokračovat ke stanovišti číslo 2.

UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY + OBJEDNÁVKA FOTOGRAFIE

Právě na stanovišti číslo dva, které se bude nacházet v předsálí kulturního domu, obdržíte upomínkové předměty. Zároveň se vás členky pořadatelského týmu dotážou, zda budete mít zájem o společnou fotografii všech účastníků setkání. Snímek ve formátu A4 (vzor bude k dispozici k nahlédnutí) obdržíte ještě v průběhu samotného odpoledne. Musíte však na stanovišti uhradit poplatek, na jehož základě obdržíte kupón, který cca v 17.30 hodin směníte za vyhotovenou fotografii.

OBCHůDEK

V altánku před kulturním domem bude k dispozici také obchůdek, kde si budete moci zakoupit nejrůznější předměty vztahující se právě k historicky prvnímu Setkání rodáků a přátel obce Zbilidy.

VÝSTAVY

V horním patře kulturního domu si můžete prohlédnout nejen stávající zázemí, ale také nachystané výstavy. Porhlédnout si můžete také zázemí Sboru dobrovolných hasičů ve Zbilidech.

PROGRAM

13.00 Prezence účastníků v sále kulturního domu

14.00 Slavnostní zahájení s přípitkem

14.15 Společný oběd

15.30 Společné fotografování

16.30 Promítání dokumentu o obci

17.00 taneční vystoupení

18.00 Společná večeře

 

K tanci a poslechu bude od 16 hodin hrát kapela Trnová růže

Po celé odpoledne bude možná prohlídka obce z kočáru taženého koňmi. Akci finančně podpořil Kraj Vysočina.