Zbilidy spouští zbrusu nové webové stránky

Publikováno 18. 1. 2017, 12.54 h
Titulní fotografie: Zbilidy spouští zbrusu nové webové stránky

Vedení obecního úřadu ve Zbilidech v druhé polovině ledna spustilo zbrusu nové oficiální internetové stránky. Web oproti dosavadnímu prošel zásadní designovou proměnou a nabídne maximální aktuální informace.

Návštěvníci si kromě zcela nového grafického ztvárnění všimnou i celé řady dalších novinkových záležitostí. Mezi ty nejdůležitější patří zejména přehledně členěné hlavní menu, díky kterému se budou moci internetoví uživatelé na portálu snáze orientovat a najít si pro ně potřebnou informaci.

Při realizaci webu se pamatovalo také na moderní trendy současnosti. Takže pokud na web zavítáte z jakéhokoliv zařízení (počítač, mobil, tablet), obsah webu se mu vždy automaticky přizpůsobí. Internetové stránky jsou navíc přístupné také pro zrakově hendikepované uživatele. Aktuálně se tato funkce nachází v testovacím režimu.

Kromě toho také můžete vaše případné otázky na vedení obecního úřadu vznášet rychle a efektivně prostřednictvím speciální aplikace umožňující on-line diskuzi se zástupcem úřadu. Nově bude obec nabízet aktuální informace z dění také prostřednictvím oficiálních kanálů na sociální síti Facebook a video obsah většinou z uspořádaných kulturních akcí bude k dispozici na kanálu YouTube.

Pro všechny je k dispozici také tzv. RSS kanál, díky kterému na svém počítači vždy poznáte, že na webu obecního úřadu ve Zbilidech přibyla nová informace. Autoři portálu budou web v nadcházející době testovat a dále vylepšovat.